Karataş Hukuk & Danışmanlık Bürosu Hakkında

Ana ilkeleri, müvekkil memnuniyeti ve disiplinli çalışma anlayışı olan Karataş Hukuk Bürosu, 01 Ocak 2008 tarihinde, Av. Hüseyin Karataş öncülüğünde kurulmuştur.

Temel çalışma alanları olarak Bireysel ve Toplu İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, şirketlere genel hukuk danışmanlığı ile diğer proje bazlı danışmanlık faaliyetleri üzerinde yoğunlaşan Karataş Hukuk Bürosu, Turizm, Liman İşletmeciliği, Lojistik, Gıda, Elektronik, Tekstil gibi sektörlerde faaliyet gösteren ve sektörlerinde lider konumda bulunan yerel ve çok uluslu kurumsal şirketlere hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti vermektedir.

Karataş Hukuk Bürosu, hukuki donanım ve hizmet ağı ile sorunların en kısa sürede çözümlenmesini hedeflemekte ve hukuki danışmanlık ve iş takip süreçlerini ivedilikle yerine getirmektedir. Karataş Hukuk Bürosu, objektif yaklaşımlar, sistemli sorun analizleri, periyodik raporlama sistemi ve ekip çalışması ile hukuki danışmanlık ve dava takibi sürecinde, müvekkil taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek arzusu içerisindedir. Karataş Hukuk Bürosu açısından vazgeçilmezler, meslek ilke ve kuralları, şeffaflık, güvenilirlik, yaratıcılık ve esnekliktir.

Dili değiştir